25-річчя

27.09.2016 22:08
Печать PDF

25-річчя літературно-меморіального музею-садиби родини Рильських

 У вересні святкує своє 25-річчя літературно – меморіальний музей – садиба родини Рильських у с. Романівка Попільнянського району. Рішення про створення меморіального музею в приміщенні колишньої середньої школи, а перед тим, власне, колишньому будинку родини Рильських, де з 1965 року діяла на громадських засадах кімната - музей М.Т. Рильського, датоване ще 1983 роком.

 І тільки 1991 року, після довгих 7 років кропіткої праці, відбулося урочисте відкриття нового музею. Експозиція розміщена у 4-х залах. В ній — матеріали про батьків та родину поета; експонати, що пов'язані з життям М. Т. Рильського у Романівці, а також документи, книги, фотографії, особисті речі, які розповідають про творчий шлях, громадську діяльність, захоплення видатного українця та про життєві долі багатьох талановитих людей так чи інакше пов'язаних з родиною Рильських.

Щороку, в травні, музеєм і місцевою громадою проводиться Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Романівська весна», яке вже 39 років збирає шанувальників поетичного слова М.Т. Рильського.

 

 

 

 
  , .